Markalarımız

İnoksan

Profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üreten, sektörün öncü ve lider şirketi İnoksan; Türk ekonomisine 3000 kişilik bir istihdam gücü yaratırken, yurt içinde 40 bayi, 80 yetkili teknik servis ağı ile bugün sektörünün dinamiklerini belirliyor. 1980 senesinde kurulan ve kurulduğu ilk yıllarda sadece yurt içine üretim yaparken bugün 5 kıtaya ürünlerini ulaştıran İnoksan, hem işyeri sahiplerinin hem de ustaların ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılarken sektörün iyileştirilmesine ve gelişmesine de katkı sağlıyor.

Yılda 2000 ton sac işleyerek 4500 adet üretim gerçekleştiren İnoksan, yine her yıl ürün yelpazesine 10 çeşit yeni tasarım ekliyor.

Bugün 60’a yakın global markanın temsilciliğini de üstlenen İnoksan'ı tercih eden bir işletmeci, verimli ürünleriyle enerjiden ve malzemeden tasarruf ederken, yemek kalitesinin standartlarını ve bu sayede müşteri memnuniyetini de garanti altına almış oluyor. İnoksan'ın sağladığı bu imkanlar ile işletmeciler kendi ekonomilerine katkıda bulunurken aynı zamanda hammadde ve gıda sarfiyatını en aza indiren, kullanımı son derece kolay ve güvenle kullanabilecek ürünlere de sahip olmuş oluyor.